(Polski) Weź udział w BEST Career Week!

(Polski)

post2Zmęczony poszukiwaniem pracy, stażu lub praktyk? Masz już dość targów pracy zdominowanych przez branżę IT?

Zapraszamy na kolejną edycje BEST Career Week!
BEST Career Week jest to projekt skierowany do studentów Politechniki Wrocławskiej, umożliwiający im spotkanie z potencjalnym pracodawcą. Każdy z pięciu dni wydarzenia, którego IV edycja odbędzie się 18 – 22 kwietnia 2016 roku, poświęcony będzie warsztatom i wykładom prowadzonym przez firmy różnych branż. Więcej informacji oraz zapisy na stronie : www.best.wroclaw.pl/bcw

(Polski) BIT Festival 2016

(Polski)

BIT Festival rusza już w najbliższy piątek. Czekają Was dwa dni pełne atrakcji! Pierwszy dzień (18.03) rozpocznie się w budynku C-1 i będzie skupiony na warsztatach, szkoleniach i konkursach dla osób związanych z branżą IT oraz znawców AutoCAD-a.
Od godziny 22 startujemy z nocnym maratonem gier w budynku C-13. Czekają na Was turnieje gier komputerowych i konsolowych, a także strefa gier retro i planszówek (ponad 150 tytułów!). Festiwal potrwa aż do sobotniego wieczora, a to wszystko zupełnie za free!

Zapisy i więcej info znajdziecie na fanpage’u BIT Festivalu oraz na stronie: www.best.wroclaw.pl/bit
tłoevent

(Polski) Pracodawca dla Inżyniera

(Polski)

Mamy iPada i GoPro, co wybierasz? Właśnie ruszyła 15-ta edycja Plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera, czyli największego ogólnopolskiego badania opinii studentów uczelni technicznych. 4 proste kroki i nagroda jest Twoja. Wypełnij ankietę tutaj: www.pracodawcadlainzyniera.pl Pokaż czego oczekujesz od pracodawcy i ciesz się w przyszłości atrakcyjniejszymi warunkami zatrudnienia.Twoje odpowiedzi trafią do największych firm inżynierskich na świecie, z którymi prawdopodobnie w przyszłości będziesz współpracować.

Odwiedź nasz Fan Page na Facebooku: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy/PDI_FB

(Polski) Inżynieria Kultury – kultura pełną gębą!

(Polski) ik_logo

Niedawno zakończyliśmy Inżynierię Kultury, w  ramach której organizowane były warsztaty z umiejętności miękkich, spotkania z ludźmi ze świata kultury, koncert, warsztaty taneczne oraz bankiet bożonarodzeniowy, który był zwieńczeniem całego tygodnia szkoleń.

Projekt łączy w sobie warsztaty z zakresu umiejętności miękkich (zarządzanie czasem, budowanie zespołu, perswazja, asertywność) oraz inne wydarzenia, takie jak spotkania z zaproszonymi gośćmi, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, a także wizyty w instytucjach kulturalnych, np. w Narodowym Forum Muzyki, które otworzy dla uczestników swoje podwoje i umożliwi poznanie tego miejsca „od kuchni”. Inżynierię Kultury uświetnił także wykład profesora Jana Miodka o najważniejszych przekształceniach współczesnej polszczyzny. W czasie trwania projektu odbyły się warsztaty taneczne, gitarowy koncert muzyki klasycznej oraz zamykający bal bożonarodzeniowy, który odbył się 12 grudnia.Mimo, że projekt się zakończył, oragnizujemy jeszcze wyjście do Narodowego Forum Muzyki 16 grudnia oraz fireshow. Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage

https://www.facebook.com/inzynieriakultury/?fref=ts

Projekt powstał we współpracy z Europejską Stolicą Kultury Wrocław 2016, w ramach programu mikroGRANTY Europejskiej Stolicy Kultury.

12314534_896792343750560_1762522048569781574_o12237938_898507123579082_3248773501428417584_o

(Polski) Aplikuj na kursy wiosenne!

(Polski) Kursy Wiosenne Nie pozwól by dopadła Cię zimowa depresja i już zacznij planować wiosenne  rozrywki!

17 europejskich miast czeka właśnie na Ciebie!

Chcesz poznać wspaniałych ludzi, zdobyć nowe doświadczenie i świetnie się przy  tym bawić? Nie masz nad czym się zastanawiać!

Zaaplikuj na jeden z wiosennych kursów, a możesz przeżyć przygodę życia za jedyne 15 euro!

Jak to zrobić?

Załóż konto na www.best.eu.org i wyślij maksymalnie 3 aplikacje! Lista oferowanych kursów znajduje się na stronie http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp.

Więcej informacji znajdziesz na stronie best.wroclaw.pl/aplikuj oraz naszym funpage’u https://www.facebook.com/KursyzBESTem

Na aplikowanie masz czas do 29 listopada!

Powodzenia :)

(Polski) Rekrutacja

(Polski)

Drodzy studenci!

Organizacja BEST Wroclaw na początku każdego semestru ma zaszczyt zaprosić Was w podróż życia. I właśnie stoicie u progu tej drogi. Aby mieć szansę na dołączenie do naszej organizacji zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Zajmie Wam to kilka minut, a będzie to procentować przez resztę Waszego studenckiego życia :)

Formularz rekrutacyjny

(Polski) Aplikuj na kursy zimowe!

(Polski) Winter CoursesZero planów na ferie?

BEST nie pozwoli Ci na nudę w zimowe wieczory!

Jeśli chcesz zwiedzić jedno z europejskich miast, poznać wspaniałych ludzi i zdobyć nowe doświadczenie, nie masz nad czym się zastanawiać!

Zaaplikuj na jeden z zimowych kursów, a możesz przeżyć przygodę życia za jedyne 15 euro!

Jak to zrobić?

Załóż konto na www.best.eu.org i wyślij maksymalnie 3 aplikacje! Lista oferowanych kursów znajduje się na stronie http://best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp.

Więcej informacji znajdziesz na stronie best.wroclaw.pl/aplikuj oraz naszym funpage’u https://www.facebook.com/KursyzBESTem

Na aplikowanie masz czas do 11 października!

Powodzenia : )