(Polski) Wypełnij ankietę i wygraj!

(Polski)

KarieraPlus_logo

Wypełnij ankietę i wygraj iPhone’a 6 16GB, iPada Mini Retina 16GB 4G, jednego z dwóch zestawów złożonych z JawBone UP24 i Powerbank lub jednego z dwóch Powerbanków! 

Firma MJCC zaprasza do udziału w badaniu pracodawców. Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy!
Dlaczego warto?
Twój głos pozwoli pracodawcom lepiej zrozumieć Twoje aspiracje zawodowe i stworzyć lepsze miejsca pracy dla takich osób jak Ty.
Ty natomiast, w zamian za czas poświęcony na wypełnienie badania, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie Ci ok. 10 min.
Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link: http://badanie-pracodawcow.questionpro.com/
Bardzo dziękujemy i życzymy licznych sukcesów zawodowych!

(Polski) Trwają zapisy na wiosenne kursy z BEST-em!

(Polski) winter_course_14

Tym razem macie do wyboru 21 kursów w 18 miastach Europy, trwające od jednego do dwóch tygodni. Zajrzyjcie na pełną listę kursów, wybierzcie nawet trzy i… aplikujcie! Jeżeli nie wiecie jak, wszystkiego dowiecie się z naszej instrukcji.
 
Przypominamy, że kursy z BEST-em to idealna okazja na krótki wyjazd za granicę, zasmakowanie życia studenckiego na dowolnej technicznej uczelni w Europie oraz nawiązanie międzynarodowych znajomości. A wszystko w cenie jedynie 15 Euro (plus koszty dojazdu).
 
Zaplanuj dobrze swój czas, aby zdążyć zaaplikować przed 20 listopada!

(Polski) Celuj wyżej z BEST Wroclaw!

(Polski)

Już 6 października rusza pierwszy, elektroniczny etap rekrutacji do BEST Wroclaw! To Ty decydujesz, co zrobisz ze swoją przyszłością. Chcesz poznać nowych ludzi, współorganizować projekty? A może jeździć po świecie, nawiązywać kontakty międzynarodowe i działać na rzecz studentów? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś sobie “tak” – nie zwlekaj i wypełnij ankietę już teraz!

Masz czas do 18 października, po tym terminie zaprosimy najwłaściwszych kandydatów na spotkanie, podczas którego poznamy się bliżej i zweryfikujemy wzajemne oczekiwania. Następnym etapem będzie okres próbny – to właśnie wtedy kandydaci będą mieli szansę na własnej skórze poczuć, jak to jest być częścią BEST-owej drużyny i sprawdzić się w zadaniach typowych dla naszej organizacji.

Studia są Twoim asem w rękawie – BEST Wroclaw da Ci jokera.

Czekamy na Twoją aplikację: formularz rekrutacyjny

(Polski) Ruszyły zapisy na zimowe kursy z BEST-em!

winter_course_14winter_course_14

(Polski) Jesienny Kurs Naukowy No TECH without MECH

(Polski) Różnorodne warsztaty, laboratoria, profesjonalne wykłady, wizyty w firmach związanych z branżą automotive – właśnie tak wyglądać będzie międzynarodowy Jesienny Kurs Naukowy “No TECH without MECH”, organizowany przez studentów z BEST Wrocław!

Tegoroczny projekt powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki. Zostanie on zrealizowany podczas dwunastu dni, począwszy od 11.09.2014 roku. W  wydarzeniu weźmie udział 22 studentów z zagranicznych uczelni technicznych i 10 studentów z Politechniki Wrocławskiej. (more…)

(Polski) All inclusive w PwC

(Polski) PwC zaprasza Cię na podróż w przyszłość. Zaaplikuj i przenieś się na kolejny etap swojej kariery. Zostań konsultantem w dziale audytu!

Dowiedz się więcej na www.pwc.pl/kariera

ogłoszenie_PWC_online

(Polski) Dziękujemy za pyszne ciastka!

(Polski) IMG_4288Po raz kolejny mieliśmy przyjemność spróbować wypieków od Central Cafe na naszym X Walnym Zgromadzeniu organizacji BEST Wrocław oraz na Ogólnopolskiej Konferencji Członków Organizacji BEST Polska – Polish Meeting. Jeżeli i Ty masz ochotę spróbować wpadaj na Antoniego 10 do Central Cafe