(Polski) Nabór do Super Drużyny właśnie ruszył!

(Polski)

6a kadrUważasz, że:

Jesteś genialny jak Tony Stark?

Tylko Quiksilver za Tobą nadąży?

Jesteś nieobliczalny niczym Hulk?

Pokażemy Ci, że potrafisz znacznie więcej!

Jesteśmy Drużyną, w której wskoczysz na wyższe levele rozwoju (i to bez kodów!), przekonasz się jak wiele potrafi zdziałać zapał, pokonasz wrogie hordy lenistwa – a przy tym będziesz się świetnie bawić!

Na Twoją aplikację czekamy do 12 marca, do godziny 24:00.

Aplikuj i uaktywnij swoje Super Moce!

Formularz znajdziesz tutaj.

Do zobaczenia!

(Polski) Aplikuj na kursy letnie!

(Polski) kurs_summer_15Jak zapewnić sobie niezapomniane wakacje? Zaaplikuj na jeden z 50 kursów letnich za jedyne 15 Euro + koszty dojazdu (wliczone zakwaterowanie, wyżywienie i transport publiczny). Na każdym kursie czeka Cię wspaniała przygoda, w czasie której poznaje się mnóstwo osób z całej Europy. Na aplikację masz czas do 22 marca.

Wybór kursów odbywających się w sezonie letnim jest bardzo duży i każdy znajdzie coś dla siebie! http://www.best.eu.org/student/courses/coursesList.jsp

Wejdź na http://www.best.wroclaw.pl/aplikuj i dowiedz się jak zaaplikować.

Zaglądaj na naszą stronę na Facebooku, aby być na bieżąco z wydarzeniami: https://www.facebook.com/KursyzBESTem

(Polski) BEST Career Day

(Polski) bcw15

Czy myślałeś kiedyś o pracy za granicą i międzynarodowej karierze? BEST Carrer Day 2015 to szansa na realizację Twoich marzeń!

Aplikuj na BCD15 na stronie http://BEST.eu.org i 24.04 weź udział w międzynarodowych targach pracy w Chanii, na północy Krety. Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz pomocy przy tworzeniu aplikacji – pisz śmiało, pomożemy! :) 

Znajdziesz nas na FB pod adresem: https://www.facebook.com/BESTWroclaw.
Zapisy trwają do: 22 lutego 2015, nie zmarnuj okazji!

(Polski) KARNET STUDENT w aquapark Wrocław – już od 1,70 zł za 1 wejście!

(Polski) Nie fitness_karnet-student_ekrany (1)zwlekaj i zacznij aktywnie spędzać wolny czas razem z przyjaciółmi!

Wybierz opcję idealną dla siebie:

1 miesiąc Siłownia/Baseny rekreacyjne za 55 zł

3 miesiące Siłownia/Baseny rekreacyjne za 150 zł

 

 

Karnet Student upoważnia do korzystania raz dziennie z jednej wybranej strefy: Siłowni lub Basenów Rekreacyjnych przez 2h we wszystkie dni tygodnia.

Karnet jest imienny i obowiązuje we wszystkie dni tygodnia od godz. 06.00 do 15.00.

Oferta adresowana jest wyłączenie dla osób poniżej 26 roku życia, posiadających ważną legitymację studencką.

KARNET DO KUPIENIA W KASACH I SKLEPIE ONLINE –> http://bit.ly/1xV6roK

Zadbaj o zdrowie i urodę już teraz!

Szczegółowe informacje pod nr tel. (71) 77 11 511

(Polski) Wypełnij ankietę i wygraj!

(Polski)

KarieraPlus_logo

Wypełnij ankietę i wygraj iPhone’a 6 16GB, iPada Mini Retina 16GB 4G, jednego z dwóch zestawów złożonych z JawBone UP24 i Powerbank lub jednego z dwóch Powerbanków! 

Firma MJCC zaprasza do udziału w badaniu pracodawców. Już dzisiaj zadbaj o swoją przyszłą karierę zawodową – oceń potencjalne miejsca pracy i wyraź swoje oczekiwania. Zyskaj realny wpływ na miejsca, w których w przyszłości możesz rozwijać swoją karierę i zwiększ szansę, że trafią do Ciebie idealne oferty pracy!
Dlaczego warto?
Twój głos pozwoli pracodawcom lepiej zrozumieć Twoje aspiracje zawodowe i stworzyć lepsze miejsca pracy dla takich osób jak Ty.
Ty natomiast, w zamian za czas poświęcony na wypełnienie badania, otrzymasz szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Badanie jest całkowicie anonimowe, a wypełnienie ankiety zajmie Ci ok. 10 min.
Aby wziąć udział w badaniu, kliknij w link: http://badanie-pracodawcow.questionpro.com/
Bardzo dziękujemy i życzymy licznych sukcesów zawodowych!

(Polski) Trwają zapisy na wiosenne kursy z BEST-em!

(Polski) winter_course_14

Tym razem macie do wyboru 21 kursów w 18 miastach Europy, trwające od jednego do dwóch tygodni. Zajrzyjcie na pełną listę kursów, wybierzcie nawet trzy i… aplikujcie! Jeżeli nie wiecie jak, wszystkiego dowiecie się z naszej instrukcji.
 
Przypominamy, że kursy z BEST-em to idealna okazja na krótki wyjazd za granicę, zasmakowanie życia studenckiego na dowolnej technicznej uczelni w Europie oraz nawiązanie międzynarodowych znajomości. A wszystko w cenie jedynie 15 Euro (plus koszty dojazdu).
 
Zaplanuj dobrze swój czas, aby zdążyć zaaplikować przed 20 listopada!

(Polski) Celuj wyżej z BEST Wroclaw!

(Polski)

Już 6 października rusza pierwszy, elektroniczny etap rekrutacji do BEST Wroclaw! To Ty decydujesz, co zrobisz ze swoją przyszłością. Chcesz poznać nowych ludzi, współorganizować projekty? A może jeździć po świecie, nawiązywać kontakty międzynarodowe i działać na rzecz studentów? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś sobie “tak” – nie zwlekaj i wypełnij ankietę już teraz!

Masz czas do 18 października, po tym terminie zaprosimy najwłaściwszych kandydatów na spotkanie, podczas którego poznamy się bliżej i zweryfikujemy wzajemne oczekiwania. Następnym etapem będzie okres próbny – to właśnie wtedy kandydaci będą mieli szansę na własnej skórze poczuć, jak to jest być częścią BEST-owej drużyny i sprawdzić się w zadaniach typowych dla naszej organizacji.

Studia są Twoim asem w rękawie – BEST Wroclaw da Ci jokera.

Czekamy na Twoją aplikację: formularz rekrutacyjny