(Polski) Celuj wyżej z BEST Wroclaw!

(Polski)

Już 6 października rusza pierwszy, elektroniczny etap rekrutacji do BEST Wroclaw! To Ty decydujesz, co zrobisz ze swoją przyszłością. Chcesz poznać nowych ludzi, współorganizować projekty? A może jeździć po świecie, nawiązywać kontakty międzynarodowe i działać na rzecz studentów? Jeśli na chociaż jedno z tych pytań odpowiedziałeś sobie “tak” – nie zwlekaj i wypełnij ankietę już teraz!

Masz czas do 18 października, po tym terminie zaprosimy najwłaściwszych kandydatów na spotkanie, podczas którego poznamy się bliżej i zweryfikujemy wzajemne oczekiwania. Następnym etapem będzie okres próbny – to właśnie wtedy kandydaci będą mieli szansę na własnej skórze poczuć, jak to jest być częścią BEST-owej drużyny i sprawdzić się w zadaniach typowych dla naszej organizacji.

Studia są Twoim asem w rękawie – BEST Wroclaw da Ci jokera.

Czekamy na Twoją aplikację: formularz rekrutacyjny

(Polski) Ruszyły zapisy na zimowe kursy z BEST-em!

winter_course_14winter_course_14

(Polski) Jesienny Kurs Naukowy No TECH without MECH

(Polski) Różnorodne warsztaty, laboratoria, profesjonalne wykłady, wizyty w firmach związanych z branżą automotive – właśnie tak wyglądać będzie międzynarodowy Jesienny Kurs Naukowy “No TECH without MECH”, organizowany przez studentów z BEST Wrocław!

Tegoroczny projekt powstał z myślą o wszystkich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mechaniki. Zostanie on zrealizowany podczas dwunastu dni, począwszy od 11.09.2014 roku. W  wydarzeniu weźmie udział 22 studentów z zagranicznych uczelni technicznych i 10 studentów z Politechniki Wrocławskiej. (more…)

(Polski) All inclusive w PwC

(Polski) PwC zaprasza Cię na podróż w przyszłość. Zaaplikuj i przenieś się na kolejny etap swojej kariery. Zostań konsultantem w dziale audytu!

Dowiedz się więcej na www.pwc.pl/kariera

ogłoszenie_PWC_online

(Polski) Dziękujemy za pyszne ciastka!

(Polski) IMG_4288Po raz kolejny mieliśmy przyjemność spróbować wypieków od Central Cafe na naszym X Walnym Zgromadzeniu organizacji BEST Wrocław oraz na Ogólnopolskiej Konferencji Członków Organizacji BEST Polska – Polish Meeting. Jeżeli i Ty masz ochotę spróbować wpadaj na Antoniego 10 do Central Cafe

(Polski) Red Bull Ryzyk Fizyk odbędzie się we Wrocławiu!

(Polski) RedBull_RyzykFizyk_logoNa Politechnice Wrocławskiej dojdzie do kolejnego spotkania teorii z praktyką. W murach uczelni zostanie podjęta próba wytłumaczenia niezrozumiałych zachowań samolotów sportowych podczas ich startów w zawodach. Zajęcia poprowadzą Łukasz Czepiela – zawodowy pilot, uczestnik wyścigów Red Bull Air Race, który omówi kwestie praktyczne oraz dr inż. Adam Sieradzki z Instytutu Fizyki Politechniki Wrocławskiej – przedstawiciel świata naukowych twierdzeń i liczb.

Wstęp wolny.

Więcej informacji na stornie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1386132911676013

McKinsey Polish Knowledge Center: “Applying data solutions in business use”

mckinsey.preview

Are you up to a challenge?

If you want to test your SQL skills in a business environment, take part in the competition organized by the McKinsey Knowledge Center, Wroclaw. You will receive a scripted database and a set of challenges, available for download on May 16th. We will collect your responses till May 19th. To get more information, please  visit  fb/BESTWroclaw.

Are you interested and want to know more?
Meet with us on May 22nd for a lecture on  “Applying data solutions in business”. McKinsey Experts will discuss possibilities that comes with Big Data, from both a business as well as technical point of view.

Our recruitment team will be present during the lecture, feel free to bring your CV’s.