(Polski) All inclusive w PwC

(Polski) PwC zaprasza Cię na podróż w przyszłość. Zaaplikuj i przenieś się na kolejny etap swojej kariery. Zostań konsultantem w dziale audytu!

Dowiedz się więcej na www.pwc.pl/kariera

ogłoszenie_PWC_online

(Polski) Dziękujemy za pyszne ciastka!

(Polski) IMG_4288Po raz kolejny mieliśmy przyjemność spróbować wypieków od Central Cafe na naszym X Walnym Zgromadzeniu organizacji BEST Wrocław oraz na Ogólnopolskiej Konferencji Członków Organizacji BEST Polska – Polish Meeting. Jeżeli i Ty masz ochotę spróbować wpadaj na Antoniego 10 do Central Cafe

(Polski) Red Bull Ryzyk Fizyk odbędzie się we Wrocławiu!

(Polski) RedBull_RyzykFizyk_logoNa Politechnice Wrocławskiej dojdzie do kolejnego spotkania teorii z praktyką. W murach uczelni zostanie podjęta próba wytłumaczenia niezrozumiałych zachowań samolotów sportowych podczas ich startów w zawodach. Zajęcia poprowadzą Łukasz Czepiela – zawodowy pilot, uczestnik wyścigów Red Bull Air Race, który omówi kwestie praktyczne oraz dr inż. Adam Sieradzki z Instytutu Fizyki Politechniki Wrocławskiej – przedstawiciel świata naukowych twierdzeń i liczb.

Wstęp wolny.

Więcej informacji na stornie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1386132911676013

McKinsey Polish Knowledge Center: “Applying data solutions in business use”

mckinsey.preview

Are you up to a challenge?

If you want to test your SQL skills in a business environment, take part in the competition organized by the McKinsey Knowledge Center, Wroclaw. You will receive a scripted database and a set of challenges, available for download on May 16th. We will collect your responses till May 19th. To get more information, please  visit  fb/BESTWroclaw.

Are you interested and want to know more?
Meet with us on May 22nd for a lecture on  “Applying data solutions in business”. McKinsey Experts will discuss possibilities that comes with Big Data, from both a business as well as technical point of view.

Our recruitment team will be present during the lecture, feel free to bring your CV’s.

(Polski) Kursy jesienne z BESTem – Aplikuj do 11 maja!

(Polski) autumn_14Co chcesz robić tej jesieni? Może zobaczyć kawałek Europy? Nauczyć się nowych interesujących rzeczy? Poznać wspaniałych ludzi? Masz na to szansę już za 15 EURO (+koszt dojazdu)!

Co należy zrobić? Wejdź na stronę www.best.eu.org, załóż konto i aplikuj na 3 wybrane kursy, które odbędą się jesienią w całej Europie! Więcej informacji na best.wroclaw.pl/aplikuj i naszym fanpage’u na Facebook’u @KursyzBESTem.

Zapraszamy również na spotkanie informacyjne, na którym możesz dowiedzieć się wszystkiego: już 5 maja w poniedziałek o godz. 19.00, w sali 2.17 w C-13. BEST Wrocław zaprasza!

(Polski) Współpraca z Trol Intermedia

(Polski) W ramach projektu Inżynieria kultury nawiązaliśmy współpracę z Trol Intermedia – jej rezultatem były dwa przeprowadzone przez trenera Macieja Drzewieckiego szkolenia: “Budowanie wizerunku” oraz “Savoir-vivre”. Zachęcamy do odwiedzenia strony trol.pl i zapoznania się z działalnością firmy.

(Polski) Żywiec Zdrój – warsztat “Optymalizacja procesu w oparciu o business case”

(Polski) Wiedza teoretyczna to nie Twoja bajka? Mamy idealną propozycję!

Specjalnie dla Ciebie Żywiec Zdrój przygotował case oparty na własnych doświadczeniach. Dzięki profesjonalnej symulacji poznasz dynamiczną rzeczywistość produkcyjną. Poczuj na własnej skórze smak odpowiedzialności związanej z pracą w fabryce. Nie zwlekaj, wypełnij formularz już dziś! Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia. http://karieraplus.pl/zywiec-zdroj/zywiec-zdroj

Zobacz więcej na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/299164076905225/