BEST Wrocław jest organizacją, która dociera do studentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Mamy z nimi stały kontakt dzięki projektom, które organizujemy cyklicznie na Politechnice Wrocławskiej (EBEC – European BEST Engineering Competition, BIT Fest, Inżynieria Kultury, BEST Courses, BEST Career Week).

Staramy się połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką, pracą i życiem codziennym. Głównym celem jest zintegrowanie przez nasze działania trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

Jako część międzynarodowej organizacji jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i potrafimy działać wspólnie z innymi grupami. Nasze osiągnięcia w postaci projektów przez nas organizowanych oraz możliwości działania na większą skalę, mówią o nas jako o dobrych partnerach do współpracy.

BEST Wrocław daje szanse studentom na rozwijanie się, poszerzanie swojej wiedzy oraz poznanie firm z nami współpracującymi. Oferujemy spotkania z firmami, promujemy praktyki i szkolenia, staramy się formować kontakt pomiędzy studentami a firmą. Naszym zamiarem jest ułatwienie partnerom dotarcie do studentów, z którymi chcą nawiązać współpracę.

Zachęcamy firmy chcące promować swoją działalność wśród wrocławskich studentów do współpracy z nami.

Kontakt:

lp.wa1527348128lcorw1527348128.tseb1527348128@akzs1527348128er.bu1527348128kaj1527348128 – Wiceprezes ds. kontaktów z firmami

Broszura informacyjna (9 MB)

Zaufali nam

Czy znasz takie marki jak Mars®, Snickers®, Bounty®, Twix®, kolorowe M
&M’s®, Uncle Ben’s®, Whiskas®, Kitekat®, Chappi® czy Pedigree®? To tylko niektóre z kilkudziesięciu globalnych marek, których producentem jest korporacja MARS.

MARS to ponad 28 miliardy dolarów obrotu rocznie, 65 000 Współpracowników, 150 fabryk i oddziały w 79 krajach na całym świecie. MARS Polska to polski oddział korporacji, który w Warszawie i Sochaczewie zatrudnia obecnie ok. 1400 Współpracowników w działach Logistyki, Inżynieryjnym, Produkcyjnym, Badań i Rozwoju, IT, Marketingu, Trade marketingu, Sprzedaży, Finansów, Personalnym, Zakupów oraz Komunikacji Korporacyjnej

MARS to jeden z najbardziej pożądanych pracodawców, który dba o wszechstronny rozwój Współpracowników a młodym ludziom daje szansę na wymarzoną karierę.

Wolność wymaga odwagi. Dołącz do odważnych.

„MARS to prywatna, globalna firma, która daje wolność i ceni odwagę. To idealne miejsce pracy dla ludzi aktywnych, ciekawych świata, którzy nie boją się nowych wyzwań a jednocześnie wiedzą, że zachowanie balansu między życiem prywatnym a zawodowym to klucz do sukcesu. Po wielu latach współpracy z BEST, jestem pewna, że MARS to właśnie miejsce dla wielu z Was!”

Aleksandra Opara, Employer Branding Coordinator, Mars Polska

Deloitte1

Deloitte jest marką pod którą pracują profesjonaliści w niezależnych firmach świadczących usługi z zakresu audytu, konsultingu, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem, doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnego podmiotu prawa brytyjskiego.

Deloitte jest marką dbającą o swoich pracowników zarówno obecnych, jak i przyszłych. Angażuje się w edukację studentów poprzez:

  • Programy międzynarodowe (Student Deloitte International Internship Program)
  • Programy ogólnopolskie (Akademia Biznesu, Stypendia dla uzdolnionych, Tax Track, Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego)

Deloitte wraz z Ernst&Young, KPMG i PwC należy do tzw. „wielkiej czwórki” firm zajmujących się doradztwem finansowym przedsiębiorstw.

Wspierają nas

Informacja_dla_NGO1www.sektor3.wroclaw.pl   www.wroclaw.pl


Politechnika Wrocławska
www.pwr.wroc.pl

logo_manus_big
Fundacja Manus
www.manus.pl

samorzad_big
Samorząd Studencki
www.samorzad.pwr.wroc.pl

Wrocławiak