EN

Kontakt i współpraca

1

BEST Wrocław jest organizacją, która dociera do studentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Mamy z nimi stały kontakt dzięki projektom, które organizujemy cyklicznie na Politechnice Wrocławskiej (EBEC – European BEST Engineering Competition, BIT Fest, Inżynieria Kultury, BEST Courses, BEST Career Week).

Staramy się połączyć wiedzę zdobytą na studiach z praktyką, pracą i życiem codziennym. Głównym celem jest zintegrowanie przez nasze działania trzech środowisk - studenckiego, akademickiego oraz gospodarczego.

2

Jako część międzynarodowej organizacji jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i potrafimy działać wspólnie z innymi grupami. Nasze osiągnięcia w postaci projektów przez nas organizowanych oraz możliwości działania na większą skalę, mówią o nas jako o dobrych partnerach do współpracy.

BEST Wrocław daje szansę studentom na rozwijanie się, poszerzanie swojej wiedzy oraz poznanie firm z nami współpracującymi. Oferujemy spotkania z firmami, promujemy praktyki i szkolenia, staramy się formować kontakt pomiędzy studentami a firmą. Naszym zamiarem jest ułatwienie partnerom dotarcie do studentów, z którymi chcą nawiązać współpracę.

Zachęcamy firmy chcące promować swoją działalność wśród wrocławskich studentów do współpracy z nami.

Do tej pory zaufali nam

Zaufani partnerzy

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in. PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!

Goldman Sachs jest światowym liderem w zakresie bankowości inwestycyjnej, papierów wartościowych i zarządzania inwestycjami. Oferujemy szeroką gamę usług finansowych skierowanych do rozbudowanej i zróżnicowanej bazy klientów, która obejmuje korporacje, instytucje finansowe, rządy i osoby prywatne. Jako firma o zasięgu globalnym zatrudniamy ludzi pochodzących z całego świata, reprezentujących różne narodowości, ścieżki edukacji oraz doświadczenia. Jesteśmy otwarci na ich perspektywy, energię, innowacyjne pomysły i gotowość do uczenia się oraz dzielenia się swoją wiedzą z innymi.

Do naszego warszawskiego biura poszukujemy studentów i absolwentów zainteresowanych pracą w dziale Engineering w ramach Software Engineering, Systems Engineering, CyberSecurity i Quantitative Strategists. Dołącz do nas i rozwijaj się w Java, Python, NoSQL, Kafka, RabbitMQ, Spark, Hadoop, ReactJS, buduj modele finansowe lub zajmuj się cyberbezpieczeństwem!

Oferujemy:

  • Summer Internship — 10 tygodni (Lipiec - Wrzesień 2021)
  • Off-cycle Internship — 3-12 miesięcy (4 lub 5 dni w tygodniu)
  • New Analyst Programme — rola na pełen etat dla absolwentów

Aplikuj przez gs.com/careers

Credit Suisse to międzynarodowa firma działająca między innymi w branży bankowości inwestycyjnej z główną siedzibą w Zurychu, której wrocławski oddział jest jednym z największych pracodawców w dolnośląskiej stolicy.

Głównym celem lokalnego centrum jest projektowanie nowatorskich i wartościowych rozwiązań oraz budowanie ogólnopolskiej bazy wiedzy. Credit Suisse zatrudnia pracowników z obszaru finansów , biznesu , IT i wielu innych dziedzin – zarówno doświadczonych specjalistów, jak również studentów oraz absolwentów wyższych uczelni, którym oferuje możliwości rozwoju i perspektywę międzynarodowej kariery.

Credit Suisse oferuje 3-miesięczne programy stażowe oraz 12-, 17- i 24- miesięczne programy rozwoju talentów, które obejmują cały obszar działalności firmy. Dzięki temu, osoby zaczynające w firmie swoją karierę zawodową mają niesamowitą okazję do nabycia przydatnych umiejętności z zakresu swoich zainteresowań.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o firmie Credit Suisse, koniecznie odwiedźcie ich stronę:

credit-suisse.com/careers

oraz polubcie stronę na facebooku i instagramie:

facebook.com/creditsuissecareers

IG: creditsuisse_careers

Accenture jest globalną firmą, świadczącą profesjonalne usługi w zakresie technologii cyfrowych, chmury obliczeniowej i bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy naszych ekspertów z ponad 40 branż oferujemy usługi w obszarach Strategy & Consulting, Song, Technology i Operations przy wykorzystaniu największej na świecie sieci centrów zaawansowanych technologii i inteligentnych operacji.

Zatrudniamy 710 000 pracowników, którzy w codziennej pracy wykorzystują potencjał nowych technologii i ludzkiej kreatywności, świadcząc usługi dla Klientów w ponad 120 krajach. Accenture wykorzystuje innowacje do tworzenia wartości i wspólnego sukcesu dla klientów, partnerów i społeczności. W Polsce biura Accenture mieszczą się w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Katowicach. Pracuje w nich ponad 8 600 pracowników.

Oferty pracy w Accenture accenture.com/pl-en/careers

Zarząd organizacji

Prezes organizacji

Wiktoria Szaj

+48 784 220 666
wiktoria.szaj@best.wroclaw.pl

Sekretarz

Mateusz Mandziuk

+48 505 344 435
mateusz.mandziuk@best.wroclaw.pl

Skarbnik

Kacper Koler

+48 886 760 015
kacper.koler@best.wroclaw.pl

Ds. kontaktu z firmami

Michał Ślimak

+48 721 07 06 42
michal.slimak@best.wroclaw.pl

Ds. promocji

Weronika Najda

+48 606 714 746
weronika.najda@best.wroclaw.pl

Ds. zasobów ludzkich

Jagoda Wierzbińska

+48 511 697 402
jagoda.wierzbinska@best.wroclaw.pl